Parę miesięcy temu, w najpopularniejszych stacjach telewizji pojawiła się reklama, zupełnie nietypowa, odbiegająca nieco od polskich standardów. W spocie tym występują animowane osoby, mówiąc konkretniej- kobiety, wyróżniające się lekko rosyjskim akcentem (co zapewne jest powodem niewielkiej wiedzy na temat naszego kraju) rekomendują skorzystanie z usług instytucji finansowej, w której wszystko jest jasne i klarowne, nie ma żadnych ukrytych gwiazdek. Co warte podkreślenia, osoby te są już naprawdę dojrzałe, żeby nie powiedzieć stare, co troszkę gryzie się z tym, co widzimy zazwyczaj, czyli z obrazem ślicznych, młodych i majętnych osób.

f05

Reklama nie ma jednak większego znaczenia gdyż oferta wonga.com została przyjęta u nas naprawdę dobrze. Dzisiaj wymieniamy ją jednocześnie z innymi popularnymi firmami, a przecież jeszcze kilka miesięcy wcześniej prawie żaden Polak o „wondze” nie słyszał. Propozycja firmy jednak jest na tyle atrakcyjna, że warto o niej wspomnieć parę rzeczy. Z pewnością rekomendacją dla firmy będzie to, że wonga powstała w roku 2007 w Wielkiej Brytanii, a dzisiaj po sześciu latach, jej oferta udostępniona jest już na terenie trzech kontynentów!!! Wiąże się to na przykład z klarownymi warunkami nakreślonymi w umowie. Często jest to również zaznaczane w reklamach telewizyjnych.

Kwoty pożyczanych środków są jak to w przypadku pożyczek bywa- nie za wysokie, w najlepszym przypadku dostaniemy 750 złotych. Dla porównania, najpopularniejsza pożyczka, na 500 zł, będzie kosztowała nas prawie 590, tę informację możemy odszukać na głównej stronie wonga.com. Wypada w tym miejscu zaznaczyć, że jest to strona bardzo czytelna. Jest łatwa w obsłudze do tego stopnia, że z łatwością będą poruszać się po niej nawet średnio zaawansowani internauci. Od chwili znalezienia się na stronie do wypełnienia wniosku mamy jedynie kilka kliknięć! Z resztą najlepiej wejść na stronę, aby zobaczyć jak to jest naprawdę. Tutaj warto opisać jeszcze jeden portal, na łamach którego odszukać można wiele wartościowych wiadomości, nie tylko mających związek z wonga.com, ale i dotyczących wielu innych instytucji pozabankowych. Na łamach strony zamieszczona są przeróżne rankingi i dokładne analizy najpopularniejszych pożyczkodawców. Warto sprawdzić serwis: http://www.szybkapozyczkazkomornikiem.pl/.

Kategorie: Pożyczki