Każdy z nas choć raz w życiu bez wątpienia potrzebował albo będzie potrzebować dodatkowej kwoty, która wspomoże jego sytuację finansową czy umożliwi większe wydatki. Jak uzyskać takie pieniądze? Jednym ze sposobów są kredyty na oświadczenie, odznaczające się coraz większą popularnością wśród ofert kredytowych. Dlaczego?

W pierwszym rzędzie z tego względu, że pieniądze przyznawane są w oparciu o indywidualne oświadczenie o otrzymywanych zarobkach. W innego typu kredytach konieczne jest poświadczenie od pracodawcy potwierdzające zatrudnienie oraz pensję. W tym przypadku jest inaczej. Nasze oświadczenie musi absolutnie obejmować informacje na temat wysokości comiesięcznych wynagrodzeń oraz potrzebne dane pracodawcy. Jednak to my go udzielamy. Dzięki temu nie marnujemy czasu na żmudne formalności. Czy bank może chcieć potwierdzić otrzymane informacje? Tak, dlatego też nie możemy naginać rzeczywistości. Instytucje bankowe chętnie zatelefonują do pracodawcy lub przegjżą nasz rachunek. Po drugie, jest wiele ofert tego rodzaju kredytów, należy jedynie poszukać. Dobrze jest rozpocząć od banku, w którym założyliśmy konto osobiste. Dzięki temu ma on łatwiejszy dostęp do historii naszego rachunku, a my nie czekając otrzymujemy decyzję co do szansy zdobycia gotówki. Korzystnie jest przejrzeć wszystkie bieżące propozycje i skontrolować rankingi w internecie. Tego rodzaju porównanie konkretnych produktów bankowych daje szansę, by szybciej rozeznać się w warunkach dawanych przez konkretne instytucje i wybrać najlepszą dla nas opcję. Co więcej?

Coraz częściej dostępne są kredyty na oświadczenie, w których zawieramy umowę na stronie konkretnego banku. Załatwianie formalności w internecie jest jeszcze łatwiejsze, a do tego możemy spodziewać się niższego oprocentowania i zdecydowanie mniej nadwyrężających rodzinny budżet rat.

Opisywany typ kredytu gotówkowego jest dobrym sposobem na uzyskanie potrzebnego wsparcia finansowego. Wybierając ofertę adekwatną do naszych potrzeb i oddając terminowo comiesięczne raty będziemy długo cieszyć się uzyskaną gotówką.

Kategorie: Pożyczki